Aktualności

O Instytucie

Misja i Władze

HR Excellence

Studia doktoranckie

Szkoły doktorskie

Stopnie naukowe

Działalność naukowa

Oferta Instytutu

MCB

Wydawnictwa

Biblioteka

Centrum Konferencyjne

Użyteczne linki

Pracownicy

Galeria

Dla mediów

Kontakt

Pomoc

Polityka prywatności

Praca i Staże
home 001 24px kontakt 001 24px  mail 004 24px bip text

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk mieszczący się przy ulicy Ks. Trojdena 4 w Warszawie poszukuje osoby do pracy w Dziale Zaopatrzenia na stanowisku - Referent

Zakres obowiązków do realizacji na tym stanowisku to:

  • Koordynacja realizacji zamówień na potrzeby Instytutu
  • Wprowadzanie zamówień oraz faktur do systemu,
  • Tworzenie raportów do przełożonych,
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami,
  • Współpraca z działem Zamówień Publicznych
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń
  • Opracowywanie projektów umów tj.: (dostaw, usług, robót budowlanych) umów dla zamówień poniżej 130 000 złotych do których nie stosuje się Ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Prowadzenie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji postępowania
  • Nadzorowanie firm zewnętrznych realizujących prace na terenie Instytutu
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.

Wymagania stawiane przed osobą aplikującą na to stanowisko:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Cechy osobowości tj. odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, terminowość.
  • Zaangażowania w pracę i samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
  • Zdolność do podejmowania decyzji i zarządzania priorytetami.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy ka.B
  • Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie dotyczącym umów o udzielenie zamówienia publicznego oraz przepisów Kodeksu cywilnego.

Oferta Firmy:

  • Wynagrodzenie 4 300 zł brutto plus dodatek stażowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w państwowym Instytucie Naukowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna - pakiet PZU Zdrowie SA
  • Pakiet socjalny w ramach ZFSŚ

POWER Och!DOK

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN, ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa